EĞİTMENLİK

Birgül ULUSOY, Aktör-İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi Görsel Sanatlar Eğitim Merkezinde eğitmenlik yapmaktadır.

Aktör-İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi Görsel Sanatlar Eğitim Merkezi Hakkında;

Aktör-İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi Görsel Sanatlar Eğitim Merkezi, insanın kendine verdiği değerden yola çıkarak faaliyet alanını belirleyen 2012 Yılında Ümraniye'de temelleri atılan, 2014'te Kadiköy'de hizmet vermeye başlayan bir kuruluştur. İçimizde var olan ama farkında olmadığınız yeteneklerinizi açığa çıkarmak yada bildiğiniz ama geliştirme fırsatı bulamadığınız yeteneklerinizi geliştirmek için bir kapı açalım istedik.

Aktör-İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi Görsel Sanatlar Eğitim Merkezi Felsefesi;

Aktör_İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Akademisi, Türk toplumunun zengin kültürel çeşitliliğinden etkilenmiş, canlı bir sanat merkezidir. Okulumuz, hayal gücü, akıl, fantezi ve yaratıcılığın kapılarını ardına kadar açarak, Türk toplumunun zengin kültürel dokusuna, eğitime, sanatsal ifadeye ve bunların arasında yer alan etkileşime katkıda bulunur. Öğrenciler, sağlam bir akademik müfredat ile verilen, yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve enstrüman dersleri ile sanat duyarlılıklarını geliştirmektedir. Aktör_İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Akademisi öğretmenleri ve öğrencileri, çok kültürlü toplumun üretken ve barış fikirli üyeleri olarak ömürleri boyunca sanat ateşini içlerinde taşıyacaklardır.

Aktör-İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi Görsel Sanatlar Eğitim Merkezinde Verilen Eğitimler;

  • Tiyaro ve Temel Oyunculuk Eğitimi
  • Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
  • Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi
  • Sahne Uygulamaları
  • Oyuncu Koçluğu
  • Konservatuara Hazırlık
  • 07-12 yaş Yaratıcı Drama ve Özgüven Kazandırma Eğitimi
  • Ritim ve Perküsyon Eğitimi

Aktör-İst Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitim Akademisi Görsel Sanatlar Eğitim Merkezindeki Eğitmenler;

Birgül ULUSOY
Yalçın ÖZDEN
Dost ELVER
Taylan ERLER
Bülent SEYRAN
İrfan KANGI
Yalçın MENTEŞ
Bilal ÇATALÇEKİÇ
Ayşe TUNABOYLU